Magiczne Wilki

Oto nasze forum o Magicznych Wilkach!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam! Zapraszam do rejestracji. Proszę o zapisanie się do jakiegoś stada.

#1 2012-02-26 12:59:08

Ros

Wilk

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 3

pamiętnik Ros

hej!przez dość długi czas szukałam,gdzie to napisać xD jestem nowa.nie wiem,do jakiego stada się zapisać:/ktoś pomoże?


ktoś pomoże mi tej strony używać?ja nie umiem ;/

Offline

 

#2 2012-02-26 13:54:08

Ros

Wilk

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 3

Re: pamiętnik Ros

hej!moja historia jest troszkę straszna,więc osoby o słabych nerwach proszę o nie czytanie tego posta.
moja mama...nie mogę jej tak nazwać.bo nią nie jest!nie dbała o mnie.szydziła ze mnie.biła mnie za nic.w końcu postanowiłam uciec.trafiłam do watahy Chmur.byłam wyrzutkiem.spotykało mnie tam to samo,co w watasze rodziny.wyrzucili mnie.spotkałam wilka.zakochałam się.ale on zrobił mi straszną krzywdę.prawie mnie zabił.leżałam i czekałam w cierpieniu na śmierć.spotkała mnie wilczyca.uratowała mnie.zostałyśmy przyjaciółkami.porwały ją wilki Mroku razem ze mną.kazali patrzeć,jak umiera.jej ostatnie słowa to:
-uciekaj...spotkamy się w Raju...-
potem umarła.płakałam za nią.wałęsałam się.w końcu wskoczyłam do wody,żeby się utopić.chciałam się spotkać z Luną,moją zmarłą przyjaciółką.już umierałam ponownie,kiedy jakaś wilczyca mnie wynurzyła.pytałam,dlaczego to zrobiła.byłam wściekła.parę tygodni później zobaczyłam wielkie ognisko.próbowałam w nie skoczyć,kiedy jakiś wilk mnie zatrzymał.zakochał się chyba we mnie...ale mi się on nie podoba,nadal jesteśmy przeyjaciółmi.ale nie wiem,do którego stada dołączyć razem z nim.a,i on ma na imię Shadded.


ktoś pomoże mi tej strony używać?ja nie umiem ;/

Offline

 

#3 2014-04-22 09:09:33

 Telara

Wilk

Zarejestrowany: 2014-04-22
Posty: 19
Moce: Super szybkość, zmiana pogody

Re: pamiętnik Ros

O jeju.. :c i ja Ci mg pomóc używać tego forum jeśli chcesz oczywiście

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wcf.pun.pl www.writv.pun.pl www.bentenyson.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl