Magiczne Wilki

Oto nasze forum o Magicznych Wilkach!

Ogłoszenie

Witam! Zapraszam do rejestracji. Proszę o zapisanie się do jakiegoś stada.

#1 2014-04-22 07:57:54

 Telara

Wilk

Zarejestrowany: 2014-04-22
Posty: 19
Moce: Super szybkość, zmiana pogody

Poznajmy się!

Hej. Jestem Telara.  :] W realnym świecie mam na imię Weronika.Stworzyłam ten wątek abyśmy sie lepiej poznali. Wiem, że.na tym forum wielu użytkowników nie ma. Ale co z tego? Możemy stać.się braćmi i siostrami. Jak już powiedziałam jestem Telara. Mam 12 lat. Interesuje się przyrodą, ogólnie zwierzakami. Na forum możecie mi mówić Tel/ Telara / Wera / Lara.Co mnie wzięło by zajerestrować się na tym forum? Poprostu nudziło mi się a uwielbiam fora więc zaczęłam szukać jakiś ciekawych.. szukałam aż w końcu ! Znalazłam to właśnie forum. Kocham magiczne wilki <3 więc nie zastanawiałam się długo. Jak wciągnęłam się/ lub kto mnie wciągnął w magiczne wilki? Ja sama! Wpisałam kiedyśw google ( też mi sie nudziło heh ) ,,magiczne wilki"  kiedy je zobaczyłam od razu wiedziałam, że to coś dla mnie ^^  Moją ulubioną wilczycą jest Telara. Chyba już sie sami domyśliliście. Teraz Wasza kolei. Kto was wciągnął w magiczne wilki? Ile.macie lat itp. Mam nadzieję, że staniemy sie.naprawdę zgraną paczką i , że mała liczba użytkowników nic nie znaczy. Życzę Wam miłego pobytu na tym forum I dużo, dużo frajdy!

Ostatnio edytowany przez Telara (2014-04-22 08:02:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asian-biting.pun.pl www.pokecenter.pun.pl www.abbeymount.pun.pl www.stealthsword.pun.pl www.deepikaishahrukh.pun.pl